Ci vediamo presto! Svečių iš Italijos kelionė namo

Ankstų šeštadienio rytą Erasmus+ projekto koordinatorė Ramona Švelginaitė ir mokytoja Evelina Baciuškaitė išlydėjo pagal Erasmus+ akreditacijos projektą „Heritage and Nature: A Digital Transformation Journey between Liceo Linguistico Courmayeur in Italy and Babtai Gymnasium in Lithuania“ atvykusius partnerius iš Italijos mokyklos Liceo Linguistico di Courmayeur. Penkiolika mokinių ir dvi mokytojos keletą dienų svečiavosi mūsų gimnazijoje, keliavo po įvairius Lietuvos miestus, susipažino su Lietuvos kultūra, tradicijomis, Babtų miestelio istorija, gimnazijos aplinka, veiklomis.

Visi svečiai gyveno mūsų gimnazijos mokinių šeimose. Babtų gimnazijos vardu, norime nuoširdžiai padėkoti šeimoms, priėmusioms italus ir atvėrusioms savo namų duris. Visi atvykę svečiai jautė saugumą, šilumą, geranoriškumą, pagalbą. Jūsų dėka italai jautėsi tarsi būdami namuose. Jums – tai galimybė pasidalinti savo gerumu, kuris atsiperka šviesiais Jūsų vaikų prisiminimais. Tikimės, kad šie prisiminimai išliks jų naujos patirties bagažuose. Grazie tante!

Virginija Zavedskaitė

Ramona Švelginaitė, Evelina Baciuškaitė