Dalyvaujame Tarptautiniame skirtukų mainų projekte

Kasmet Spalio – tarptautinio mokyklų bibliotekų mėnesio metu organizuojamas knygų skirtukų mainų tarp skirtingų šalių mokyklų projektas. Tai paprastas, įdomus būdas dalytis knygų ir bibliotekų teikiamais malonumais bei susirasti naujų draugų per mokyklų bibliotekas visame pasaulyje. Šiais metais mainuose dalyvauja net keturios Babtų gimnazijos pradinukų klasės, kurios ruošia skirtukus priskirtiems mainų partneriams. Visą lapkričio mėnesį mokiniai integruotose dailės  ir anglų kalbos pamokose gamina skirtukus ir rašo laiškelius draugams iš užsienio.

Projektą koordinuoja bibliotekininkė I. Stankuvienė.

Integruotas pamokas rengia pradinių klasių mokytojos I. Čypienė, L. Junčienė, A. Lingienė, E. Simonaitienė ir anglų k. mokytojos A. Zdanavičienė, R. Švelginaitė, K. Stašaitienė.