BUONGIORNO! PASITINKAME SVEČIUS IŠ ITALIJOS!

2024 m. sausio 25 d. Švietimo mainų paramos fondas Kauno r. Babtų gimnazijai suteikė ‘‘Erasmus“ akreditaciją  (Nr.2023-1-LT01-KA120-SCH-000192972) 2024–2027 metų laikotarpiui, kurio metu bus įgyvendinami "Erasmus" plane numatyti tikslai bei veiklos, vykdant mūsų gimnazijos mokinių ir mokytojų mobilumus mokymosi tikslais Europos Sąjungos šalyse bei mokinių ir mokytojų priėmimą iš kitų Europos Sąjungos šalių.

Džiugu pranešti, kad spalio 7 dienos vakarą, pagal Erasmus+ akreditacijos projektą „Heritage and Nature: A Digital Transformation Journey between Liceo Linguistico Courmayeur in Italy and Babtai Gymnasium in Lithuania“ Nr.2024-1-LT01-KA121-SCH00210943, Babtų gimnazija priėmė partnerius iš Italijos mokyklos Liceo Linguistico di Courmayeur. Savaitę laiko gimnazijoje svečiuosis penkiolika mokinių ir dvi mokytojos. Svečiai iš Italijos domėsis Lietuvos tradicijomis, papročiais, susipažins su Babtų miestelio, gimnazijos aplinka, mokiniais, dalyvaus pamokose. Italai vyks į mūsų gimnazistų organizuojamas ekskursijas, kuriose išgirs apie didžiųjų Lietuvos miestų istoriją, pamatys lankytinus objektus, pasigrožės rudenėjančia Lietuva.

Atvykstančių projekto dalyvių iš Italijos labai laukė penkiolika šeimų, kuriose jie, kartu su mūsų gimnazijos mokiniais, gyvens. Nekantraudami laukiame tiek mūsų mokinių, tiek italų įspūdžių apie naują patirtį.

Projekto koordinatorė – anglų k. mokytoja Ramona Švelginaitė.

Virginija Zavedskaitė

Virginija Zavedskaitė