Meninio skaitymo konkursas „Ant žodžio sparnų“

• Paskelbta: 2024-01-31

Sausio 26-osios popietę gimnazijoje vyko meninio skaitymo konkurso „Ant žodžio sparnų“ mokyklinis etapas. Šiuo konkursu siekiama skatinti mokinius domėtis grožine literatūra, puoselėti meninio žodžio suvokimą, ugdyti gebėjimą kalbėti aiškiai, suprantamai, paveikiai.

Pirmąją vietą tarp 5–8 kl. mokinių užėmė 7b klasės mokinė Ringailė Ramašauskaitė (ruošė mokytoja Evelina Baciuškaitė), o I–IV gimn. kl. – pirmąją vietą užėmė IIa gimn. kl. mokinė Adrija Alikauskaitė (ruošė mokytoja Virginija Zavedskaitė).

Renginį vedė DofE programos dalyviai 8a klasės mokiniai Ignė Pielikytė ir Žygimantas Dičpetris. Dėkojame visiems dalyvavusiems mokiniams. Linkime Ringailei ir Adrijai sėkmingo pasirodymo rajoniniame meninio skaitymo konkurso etape.

Virginija Zavedskaitė