Pradinių klasių mokinių meninio skaitymo konkursas

• Paskelbta: 2023-05-05

Gegužės 5 dieną gimnazijoje vyko pradinių klasių meninio skaitymo konkurso „Mane augina žodžiai 2023“ mokyklinis etapas. Išklausėme 16 skaitovų iš 1–2 ir 3–4 klasių. Kol komisija rinko geriausiai pasirodžiusius skaitovus, bibliotekininkė Ingrida pristatė poetus šiemet mininčius jubiliejus: Martyną Vainilaitį, Sigitą Gedą, Juozą Erlicką ir Violetą Palčinskaitę.

Pirmąją vietą 1–2 kl. tarpe užėmė 1a klasės mokinys Nojus Ramašauskas (ruošė mokytoja Alma Talalienė), o 3–4 kl. tarpe pirmąją vietą užėmė 4a kl. mokinys Rimvydas Audickas (ruošė mokytoja Dainora Raudonienė).

Dėkojame visiems dalyvavusiems mokiniams, o Nojui ir Rimvydui linkime sėkmingo pasirodymo rajoniniame meninio skaitymo konkurso etape.

Ingrida Stankuvienė

Ingrida Stankuvienė