Kovo 11-osios minėjimas

• Paskelbta: 2023-03-11

Su Kovo 11-ąja, su Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena!

Minime vieną svarbiausių istorijos įvykių – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną. Minėjimas prasidėjo mišiomis už Lietuvos nepriklausomybę Babtų Šv. Apaštalų Petro ir Povilo bažnyčioje. Po mišių visi rinkosi į miestelio aikštę, kurioje vyko iškilmingas vėliavų pakėlimas.

Renginio metu buvo apdovanoti geriausi gimnazijos mokiniai, kurie puikiai mokosi bei aktyviai dalyvauja gimnazijos bendruomenės veikloje. Padėkos buvo įteiktos

4b klasės mokinei Gintautei Žmuidzinavičiūtei,

8 a klasės mokiniei Saulei Golubovaitei,

II gimn. klasės mokinei Viktorijai Cipkūnaitei,

III a gimn. klasės mokinei Agnei Strankauskaitei ir

IVa gimn. klasės mokiniui Erikui Bagurskui.

Apdovanoti ir didžiausią pažangą per metus padarę mokiniai. Tai Meida Kulikauskaitė 8a, Lina Rubinskaitė 8b, Ignas Liutkus 6b, Adomas Majauskas 8a, Mangirdas Petravičius 8a, Dovydas Stočkus 8b, Gabrielė Juozapavičiūtė IIIa, Ąžuolas Gasiūnas IV, Žilvinas Gineika II ir Alonas Danilevičius IIIa klasių mokiniai.

Apdovanojimus įteikė gimnazijos direktorė Renata Liagienė ir pavaduotojai Edita Simonaitienė ir Albinas Ramančiuckas.

Auginkime šį jausmą savo širdyse, kurkime dar gražesnę Lietuvą savo tauriais darbais, puoselėkime tai, kas jau sukurta ir pasiekta.

Ingrida Stankuvienė