Laisvės gynėjų dienos renginiai

• Paskelbė : Mindaugas
  • Paskelbta: 2023-01-14

Babtų gimnazijoje sausio 13-ąją dieną buvo minima laisvės gynėjų diena. Rytas mokykloje pradėtas dalyvavimu respublikinėje akcijoje „Atmintis gyva, nes liudija“. Aštuntą valandą gimnazijos languose dešimčiai minučių sužibo atminties žvakutės.

Po pamokų mokiniai dalyvavo susitikime su Kęstučiu Markevičiumi ir Gediminu Armonavičiumi. Svečiai mokiniams atskleidė, kaip jų pasirinktas gyvenimo kelias prisideda prie pilietiškumo ir meilės gimtai šaliai skatinimo, pasakojo apie pačių organizuojamą pagalbą Ukrainos žmonėms.

Po susitikimo mokiniai keliavo į laisvės gynėjų dienos minėjimą Sitkūnuose, kur simboliškai svarbioje vietoje klausėsi renginio svečių minčių, prisiminimų, stebėjo koncertą. Kiti gimnazistai dalyvavo žvakių gaminimo akcijoje. Mokinių geras darbas ir pagamintos žvakės bus nugabentos ukrainiečių kariams.