Vaikų ir jaunimo socializacijos ir psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevencijos programų baigiamasis etapas

• Paskelbta: 2022-11-17

Lapkričio 17 d. Domeikavos laisvalaikio salėje vyko Kauno r. Bendruomenės pareigūnų organizuojamas 2022 metų vaikų ir jaunimo socializacijos ir psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevencijos programų „Esu pilietiškas ir saugus“, „Vartoti žalinga ir nemadinga“ baigiamasis etapas. Protmūšyje, dalyvavo 14 Kauno rajono mokyklų komandų. Mūsų gimnazijos vienuoliktokių merginų komanda – Ingrita, Monika, Austėja, Liepa ir Agnė užėmė antrą vietą. Gimnazistės apdovanotos asmeninėmis dovanomis bei komandiniu apdovanojimu – kvietimu apsilankyti Lietuvos policijos mokykloje ir priimti iššūkį sau: Pabandyk. Patirk. Pasilik.

Ačiū bendruomenės pareigūnams už nuoširdų bendradarbiavimą.

Diana Vaičiūnienė