Kauno r. mokinių sporto žaidynių šaškių varžybos

• Paskelbta: 2023-03-31

Kovo 29 ir 31 d. Kauno r. Babtų gimnazijoje vyko Kauno rajono pradinių, pagrindinių ir gimnazijų / progimnazijų mokinių sporto žaidynių šaškių varžybos.

Mokyklos direktorė Renata Liagienė pasidžiaugė dalyvių gausa ir palinkėjo komandoms sėkmės ir susikaupimo. Su šaškių žaidimo taisyklėmis, komandų sąrašu supažindino varžybų vyr. teisėjas, buvęs Babtų gimnazijos direktorius, Vidas Mikalauskas. Tarpusavyje varžėsi 5 pagrindinių mokyklų komandos, 8 gimnazijų/progimnazijų komandos ir 17 pradinių klasių komandų. Varžybų aplinkoje netrūko atkaklių dvikovų.

Susumavus galutinius rezultatus, varžybų vyr. teisėjas paskelbė nugalėtojus. Kauno r. pradinių klasių kategorijoje nugalėtojais tapo Garliavos Jonučių progimnazijos pradinukų komanda. Antrąją vietą užėmė šeimininkai – Babtų gimnazijos pradinukai. Trečiosios vietos laimėtojais paskelbti Lapių pagrindinės mokyklos pradinukų komanda.

Kauno r. pagrindinių mokyklų kategorijoje pirmąją vietą užėmė Zapyškio pagrindinės mokyklos komanda. Antrąją – Lapių pagrindinės mokyklos komanda. Trečiąją – Ežerėlio pagrindinė mokykla.

Kauno r. gimnazijų/progimnazijų mokyklų kategorijoje pirmąją vietą užėmė Vilkijos gimnazija. Antrąją – Garliavos Jonučių progimnazija ir trečiąją vietą – Babtų gimnazijos komanda.

Edita Simonaitienė ir Ingrida Stankuvienė