Rudenėlio šventė

• Paskelbta: 2023-11-03

„Dar ne laikas snaigei, dar ne laikas pūgai, ant stalų nukaitę šypsosi moliūgai, o lietus už lango tyliai trepsi kojom, bando pasakyti, kad dabar...“ spalio mėnesio pabaigoje gimnazijoje praūžė pradinukų netradicinio ugdymo diena „Rudenėlio šventė“. Joje mokinukų laukė net 8 veiklų stotelės: sėklų rūšiavimo, štampavimo, ragavimo, kompiuterinė, ritmikos, sporto, viktorinos ir mandalų kūrimo užduotys. Jos padėjo mokiniams mokytis bendravimo, atidumo, smalsumo ir draugiškumo. Po kiekvienos veiklos mokiniai vaišinosi vis kitokiu kepiniu, kurį patys vaikai su tėveliais ar seneliais kepė namuose. Ačiū tėveliams ir močiutėms už kepinius. Taip pat kiekviena klasė sukūrė pasirinktam vaisiui ar daržovei šūkį. O šventės pabaigoje visoje mokykloje skambėjo pradinukų dainuojama rudeninė daina. Dėkojame gimnazijos soc. pedagogei Dianai, med. seselei Lijanai, mokytojų padėjėjoms Vitai, Birutei, Eglei, Rūtai, direktorės pavaduotojai Ingridai ir muzikos mokytojai Editai, kurios šventę pavertė žaidimų, veiklų stotelėmis.