Europos kalbų dienos renginiai

• Paskelbta: 2023-11-03

Spalio 27 diena Babtų gimnazijoje buvo skirta Europos kalbų dienai paminėti. Šios dienos pagrindinis tikslas – supažindinti mokinius su skirtingomis Europos šalimis, kalba, plėsti jų žinias ir požiūrį į naujus dalykus. Šiais mokslo metais Europos kalbų diena buvo minima šiek tiek kitaip, kadangi buvo skiriama daug dėmesio mokinių kūrybiškumo skatinimui. Europos kalbų dienos veiklų metu mokiniai turėjo paruošti kūrybinį darbą, kuriame atsispindėtų tam tikros Europos šalies savitumas, tradicijos ir papročiai, muzika, kalba, tam mokiniai kūrė ir atskirus sąvokų žodynėlius, bandė kalbėti užsienio kalba. Kūrybiniai darbai buvo pristatyti ir apdovanoti. Europos kalbų dienos simboliu tapo vyresniųjų klasių mokinių anglų ir rusų kalbomis perteiktas spektaklis „Mažasis princas“. Šis gimnazijos mokinius skatino susimąstyti, koks svarbus yra gebėjimas kalbėti skirtingomis kalbomis augant, formuojant savo asmenybę ir ieškant bendraminčių.

Evelina Baciuškaitė

Ingrida Stankuvienė