Solidarumo bėgimas ir sporto šventė

• Paskelbta: 2023-10-09

Spalio 7 d. gimnazijoje vyko Solidarumo bėgimo ir sporto šventė. Renginį pradėjome mokykloje, jį atidarė direktorė ir atstovai iš „Gelbėkit vaikus“. Po atidarymo prasidėjo Solidarumo bėgimas, kurio metu 5-12 klasių mokiniai bėgo 3 kilometrus per Babtų miestelį. Šio Solidarumo bėgimo tikslas ugdyti solidarumą, bendrystę, skatinti pagalbą ir palaikymą šalia esantiems. Iniciatyvos metu buvo surinkta virš tūkstančio eurų paramos, kuri bus panaudota organizacijos „Gelbėkit vaikus“ veikloms finansuoti. Po bėgimo visi mokiniai rinkosi mokyklos stadione atlikti kitas sportines rungtis. Šventės pabaigoje vyko tradicija tapusi rungtis – virvės traukimas. O visą renginį vainikavo kareiviška košė.

Ačiū už Jūsų solidarumą ir vienybę, šių vertybių dėka kiekvienais metais pasiekiame vis daugiau!

Justė Chmieliauskaitė IVb kl.

Ingrida Stankuvienė