Popietė „Mokomės etikos lengvai“

• Paskelbta: 2024-04-10

Balandžio 10 d. į Babtų gimnazijoje vyko 5‒6 klasių etikos popietė „Mokomės etikos lengvai“. Į popietę atvyko po dvi komandas iš Vandžiogalos gimnazijos (mokytoja I. Skališienė) iš VDU Ugnės Karvelis gimnazijos (mokytojos A. Steikūnienė, D. Dargevičė), iš Karmėlavos B. Buračo gimnazijos (mokytoja R. Valatkienė), iš Kulautuvos pagrindinės mokyklos (mokytoja A. Maciukaitė) ir, žinoma, iš Babtų gimnazijos (mokytoja R. Jakienė).

Etikos popietės tikslas – padėti mokiniams išsiugdyti atsakingą moralinį mąstymą, tolerantišką ir demokratišką santykį su savimi, kitais žmonėmis ir pasauliu.

Moksleiviai būrėsi į komandas, atliko įvairias susipažinimo, kūrybiškumo bei bendradarbiavimo užduotis. Popietės dalyviai šoko, dainavo, bendravo. Mokiniams buvo įdomu bei linksma leisti laiką kartu su savo bendraamžiais. Popietės dalyvių nuomone, dirbti kartu smagu ir naudinga!!!

Nuoširdus ačiū mokiniams, juos rengusiems etikos mokytojams bei padėjusiems organizuoti renginį!

Rita Jakienė

Rita Jakienė