Vasario 16-osios šventė

• Paskelbta: 2024-02-16

Lietuvos valstybės atkūrimo diena yra reikšminga kiekvienam lietuviui, žinančiam ir gerbiančiam savo šalies praeitį. Šių metų Vasario 16-ąją Babtų gimnazijoje vyko valstybinės šventės minėjimas. Renginio pradžioje buvo apdovanoti geriausi gimnazijos mokiniai, kurie puikiai mokosi bei aktyviai dalyvauja gimnazijos bendruomenės veikloje. Dovanos įteiktos:

4a klasės mokinei Patricijai Bobinaitei,

4b klasės mokiniui Vilajui Praspaliauskui,

6b klasės mokinei Ramindai Puodžiulytei,

7b klasės mokinei Urtei Dainoraitei,

Ib klasės mokiniui Martynui Kolupailai,

III klasės mokinei Eglei Dagilytei.

Gimnazijos mokiniai, mokytojai, bendruomenės nariai galėjo mėgautis šventiniu koncertu, kuriame skambėjo gražiausios Lietuvai skirtos dainos. Renginio metu pasirodė Babtų gimnazijos jaunių choras, Babtų gimnazijos merginų ansamblis (vadovė Edita Markevičienė). Šokių pasirodymais džiugino Babtų gimnazijos jaunučių šokių kolektyvas „Sodelis“, jaunių šokių kolektyvas ir Babtų gimnazijos orkestro šokėjos (vadovė Gintarė Milieškaitė). Scenoje buvo galima išvysti Babtų gimnazijos pučiamųjų orkestrą (vadovas Arnas Čebanauskas), Ringailės Ramašauskaitės ir Guostės Rudinskaitės sukurtą meninę kompoziciją, išgirsti Gintautės Žmuidzinavičiūtės atliekamą dainą. Minėjimo metu pasirodė skaitovai Einaras Lekavičius ir Ringailė Ramašauskaitė. Renginį vedė Ignė Pielikytė, Rusnė Bagurskaitė, Ugnė Šimkutė ir Raigardas Šarauskis.

Branginkime mūsų didžią istoriją ir kiekvienas būkime jos dalimi. Su gražia švente!