Respublikinio piešinių ir erdvinių kompozicijų parodos-konkurso laureatai ir nominantai

• Paskelbta: 2024-04-26
  • Kategorija: Konkursai

Baigėsi tradicinis, jau šeštasis Respublikinis piešinių ir erdvinių kompozicijų virtualios parodos-konkurso „Tautodailės verpetuose. Tautinė juosta“ konkursas. Šiais metais sulaukėme ypač daug darbų, net iš 50 Lietuvos mokyklų. Buvo atsiųsti 183 darbai, kurie nustebino išradingumu ir technikų įvairove.

Darbus vertino kompetentinga komisija, kuri atrinko 19 darbų, iš kurių 12 pelnė I–III vietas ir vienas darbas įvertintas pagrindiniu viso konkurso Grand Prix apdovanojimu.

1–4 klasių grupėje:

• I vieta – Raseinių V. Petkaus progimnazijos 3c kl. mokinė (mokyt. Vilma Miklienė);

• II vieta – Klaipėdos r. Kretingalės pagr. m-klos 3 kl. mokinys (mokyt. R. Jokūbsityvienė, R. Ambroževičiūtė);

• II vieta – Kauno J. Laužiko m-klos 1 kl. mokiniai (mokyt. V. Stankevičienė);

• III vieta – Klaipėdos karalienės Luizės jaunimo centro dizaino studijos „Kukutis“ 3 kl. mokinė (mokyt. R. Sondaitė-Bunevičienė);

• III vieta – Pakruojo r. Linkuvos gimnazijos 2kl. mokinė (mokyt. R. Balnionienė);

• III vieta – Kauno „Varpelio“ pradinės mokyklos 3a kl. mokinė (mokyt. D. Kablienė).

5–8 klasių grupėje:

• I vieta – Tauragės „Aušros“ progimnazijos 7 kl. mokinys (mokyt. V. Karbauskienė);

• II vieta – Tauragės meno mokyklos 8 kl. mokinė (mokyt. V. Karbauskienė);

• II vieta – Prienų „Revuonos“ pagr. m-klos 8 kl. mokinė ( mokyt. A. Deltuvienė);

• III vieta – Kauno Petrašiūnų progimnazijos 7 kl. mokinė (mokyt. K. Gagienė);

• III vieta – Kauno r. Vilkijos gimnazijos 6 kl. mokinės (mokyt. E. Jocienė);

• III vieta – Panevėžio „Žemynos“ progimnazijos 6a,b,c mokiniai (mokyt. V. Locnienė).

I–IV klasių grupėje:

• I vieta – Kauno „Varpo“ gimnazijos IIb gimn. kl mokinė (mokyt. D. Kablienė);

• II vieta – Kauno Maironio universitetinės gimnazijos I gimn. kl. mokinė (mokyt. J. Petrauskienė);

• II vieta – Tauragės „Versmės“ gimnazijos IV gimn. kl. mokinė (mokyt. J. Jačienė);

• III vieta – Kėdainių r. Krakių M. Katkaus gimnazija IV gimn. kl. mokinė (mokyt. I. Jackevičienė);

• III vieta – Kauno Maironio universitetinės gimnazijos I gimn. kl. mokinė (mokyt. J. Petrauskienė);

• III vieta – VDU Rasos gimnazija I gimn. kl. mokinė (mokyt. R. Dubauskienė).

Pagrindinį konkurso Grand Prix laimėjo Kauno J. Grušo meno gimnazijos II gimn. kl. mokinė (mokyt. A. Markvaldienė).

Taip pat sveikiname konkurso nominantus iš šių mokyklų: Kauno r. Garliavos A. Mitkaus pagr. m-klos, Kauno r. Babtų gimnazijos, Kauno Petrašiūnų progimnazijos, Kauno r. Vilkijos gimnazijos, Vilniaus Tuskulėnų gimnazijos, Šilutės r. Kintų pagr. mokykla, VDU Rasos gimnazija, Klaipėdos Žaliakalnio gimnazija ir Radviliškio dailės mokykla.

Organizatorių prizu apdovanojame Kauno Maironio universitetinės gimnazijos I gimn. kl. mokinė (mokyt. J. Petrauskienė) ir Vilniaus VGTU inžinerijos licėjaus mokytojus.

Laureatai bei nominantai apdovanoti padėkomis bei atminimo dovanėlėmis. Su laureatų ir nominantų mokytojais susisieksime el. paštu. Sveikiname laimėtojus ir jų mokytojus!