Respublikinė piešinių ir erdvinių kompozicijų virtuali paroda-konkursas

• Paskelbta: 2023-05-15
  • Kategorija: Konkursai

Baigėsi tradicinė, jau penktoji Respublikinė piešinių ir erdvinių kompozicijų virtuali paroda-konkursas „Tautodailės verpetuose. Verpstė. Prieverpstė“. Šiais metais sulaukėme darbų iš įvairių Lietuvos mokyklų. Mokinių darbai ir vėl nustebino savo technikų įvairove.

Darbus vertino kompetentinga komisija, kuri atrinko 19 darbų, iš kurių 12 darbų pelnė I–III vietas ir vienas darbas įvertintas pagrindiniu viso konkurso Grand Prix apdovanojimu:

1-4 klasių grupėje:

• I vieta – Veršvų gimnazijos pirmokų kolektyvinis darbas (mokyt. Jurgita Kuskevičienė);

• II vieta – Šarūnė Vidmantaitė, Kauno r. Akademijos mokyklos-darželio „Gilė“ (mokyt. Lineta Barkevičienė);

• II vieta – Lėja Juozapavičiūtė, Kauno r. Babtų gimnazija (mokyt. Loreta Junčienė);

• III vieta – Joris Slavinskas , Kauno r. Piliuonos gimnazija (ruošėsi savarankiškai) ;

• III vieta –Oleksandra Leshchenko, Kauno „Vyturio“ gimnazija (mokyt. Jolanta Šturmienė) ;

• III vieta – Domas Neifartas, Kauno r. Akademijos mokyklos-darželio „Gilė“ (mokyt. Lineta Barkevičienė).

5-8 klasių grupėje:

Šioje grupėje dėl dalyvių trūkumo komisija vietų neskirstė.

I-IV klasių grupėje:

• I vieta –Viktorija Cipkūnaitė, Kauno r. Babtų gimnazija gimnazija (mokyt. Dovilė Aniulienė);

• II vieta- Brigita Šedytė, Rokiškio r. Juodupės gimnazija (mokyt. Inga Judickienė);

• II vieta- Tautvydas Nomeika, Kauno r. Domeikavos gimnazija gimnazija (mokyt. Viktoras Minulinas);

• III vieta- Ugnė Martišiūtė, Kauno r. Babtų gimnazija (mokyt. Dovilė Aniulienė);

• III vieta – Agnė Masalytė, Rokiškio r. Juodupės gimnazija (mokyt. Inga Judickienė).

• III vieta- Gabrielė Apanavičiūtė, Kauno r. Babtų gimnazija (mokyt. Sigita Podeckienė).

Pagrindinį konkurso Grand Prix vienbalsiai laimėjo 6 a kl. mokinys. Sveikiname  Einartą Meškerevičių ir mokytoją Dovilę Aniulienę.

Kitų darbų autoriams komisijos nariai skyrė įvairias nominacijas: 7 kl. mokinių kolektyviniam darbui „Nominacija už technologijų panaudojimą“, Liepai Ruškytei „Nominacija už simboliką“ Paulinai Kepežinskaitei „Nominacija už akademinį piešinį“, Gabijai Jakštaitei „Nominacija už kūrybiškumą“, Aurimui Kondrotui „Nominacija už kruopštumą“, Gabrielei Šilkaitytei „Nominacija už pirmuosius bandymus“, Elingai Kulikauskaitei „Nominacija už iliustratyvumą“, Evelinai Kučinskaitei „Nominacija už netradicinį sprendimą“.

Laureatai bei nominantai apdovanoti padėkomis bei atminimo dovanėlėmis. Sveikiname laimėtojus ir jų mokytojus!

Edita Simonaitienė

Konkurso darbai