Kūrybinės dirbtuvės-konkursas „Asmenybės mus augina“

• Paskelbta: 2022-11-21
  • Kategorija: Konkursai

Lapkričio mėnesio pabaigoje, Garliavos Juozo Lukšos gimnazijoje vyko Kauno rajono ir Aleksoto dekanato bendrojo ugdymo mokyklų 8–11 kl. mokinių, lankančių tikybos pamokas, kūrybinės dirbtuvės-konkursas „Asmenybės mus augina“. Šio renginio tikslas – įprasminti ir kūrybiškai paminėti Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos jubiliejinius metus. Kūrybines dirbtuves-konkursą sudarė 3 dalys: „Slaptos knygos istorija“ iliustratorės Jūratės Tamošiūnaitės-Karašauskienės paskaita; komandinis kūrybinės užduoties atlikimas (perskaičius ištraukas iš įvairių metų Kronikos leidimų reikėjo parengti 2 min. trukmės radijo pranešimą apie Katalikų Bažnyčios persekiojimą sovietmečiu); žinių patikra atsakant į 15 klausimų apie Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kroniką ir prie jos leidimo bei platinimo prisidėjusias asmenybes. Mokiniai turėjo galimybę sužinoti kaip, kada, kieno dėka ir kokiomis aplinkybėmis buvo išleista Lietuvos Katalikų Bažnyčios kronika. Konkurse dalyvavo Titas Vaičius Ib kl., Gabrielė Bartkutė Ia kl., Valdas Kochanauskas Ib kl., ir Urtė Gliebutė II kl., mokiniai. Konkursui ruošė tikybos mokytojas, Julius Tovtkevičius.

Gabrielė Bartkutė, Ia kl.

Julius Tovtkevičius