Projektas-konkursas „Knygos labirinte“

• Paskelbta: 2023-02-03
  • Kategorija: Konkursai

Kauno rajono savivaldybės viešosios biblioteka organizavo projektą-konkursą „Knygos labirinte“. Jo tikslas – supažindinti Kauno rajono moksleivius, kokį kelią nueina knygos idėja, kol virsta popieriniu leidiniu. Projektą sudarė net šeši etapai, kurių metu buvo atrinkti geriausi savo kūrybos tekstų bei pasirinktos ištraukos iliustracijų autoriai. Tarp geriausiųjų pateko 4a klasės mokinė TĖJA UŽGALOVAITĖ. Tiek nuotoliniu būdu, tiek gyvai pagal amžiaus grupes vyko daug edukacinių veiklų ir kūrybinių dirbtuvių. Vaikai nuotoliu susitiko su Amerikoje gyvenančiu ir kuriančiu dailininku R. Dabruku. Taip bendromis moksleivių pastangomis buvo sukurta knyga „Kelionė su knyga“. Knygoje patalpinta ir Tėjos iliustracija. Kauno rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje įvyko jo pristatymo renginys, kurio metu pristatyta filmuota medžiaga apie projekto veiklas, išdalintos padėkos bei prizai.