8b klasės žygis

• Paskelbta: 2023-12-13
  • Kategorija: Išvykos

Babtų gimnazijos 8b klasės mokiniai dalyvavo veikloje #PersekiojimoŽygis

Aštuntokai net 4 kilometrus žygiavo neįprastai: dalyvavo persekiojimo žygyje, brido per upelius, čiuožė nuo šlaitų ir taip turėjo galimybę daugiau laiko praleisti gamtoje, ragauti reto skanumo kareivišką mėlynių uogienę, įsitikinti klasės draugiškumu bei vienybe ir išmėginti savo ištvermę! Mokinius lydėjo Lietuvos policijos pareigūnai Dalius Mackela, Gintaras Kerševičius, Naurimas Zaveckas, gimnazijos mokytoja Kristina Stašaitienė ir psichologė Nomeda Kulikauskienė.

Policijos pareigūnų dėka mūsų kelionė gamtoje buvo kupina smagių akimirkų. Mokiniai išmoko įvairiausių naujų dalykų: užkurti laužą, paruošti maistą gamtoje, gebėti taktiškai lipti nuo kalno ar bristi per upelius. Džiugu, jog toks žygis kuria bendrystę tarp klasės draugų. Keliaudami mes ištiesėme vienas kitam pagalbos ranką, tapome komanda bei dalinomės jaukumu tarpusavyje!

Ačiū žygio vadovams Daliui, Gintarui ir Naurimui už tikrumą, bendrumą, draugiškumą ir nuoširdumą!

Ir labai laukiame kito karto