DofE veikla gimnazijoje prasidėjo!

Šiais mokslo metais Babtų gimnazija tapo tarptautinės programos DofE nare. Tai puiki proga jaunam žmogui atrasti save, įveikti išsikeltus tikslus, savanoriauti norimoje vietoje, kartu su komanda iškeliauti į patį smagiausią žygį ir pradėti kurti savo ateitį jau šiandien. Rugsėjo 29 ir spalio 18 dienomis vyko pirmieji DofE moksleivių komandos susitikimai. Viename iš jų nuotoliniu būdu dalyvavo ir tarptautinės programos alumnė Dobilė Minkutė. Ji su moksleiviais pasidalino savo patirtimi DofE, papasakojo, kaip ši programa prisidėjo prie dabartinės jos karjeros, kaip ji tapo DofE Lietuva patariamosios tarybos pirmininke. Džiaugiamės, jog savo kelią tarptautinėje programoje pradėjo tokia šauni ir motyvuota moksleivių komanda.

Evelina Baciuškaitė

Evelina Baciuškaitė