Pamokos muziejuje

Gegužės 18 d. Babtų gimnazijos III kl. mokiniai per lietuvių k. pamokas aplankė Maironio lietuvių literatūros ir Vaižganto muziejus. Mokiniai turėjo puikią galimybė susipažinti su poeto Jono Mačiulio-Maironio ir Vaižganto gyvenimu bei kūryba.
Edukacinę programą sudarė dvi dalys. Pirmiausia gidai papasakojo apie rašytojų gyvenimą, to laikmečio kultūrinę, politinę situaciją. Tuomet, pasidalijus į dvi–tris komandas, gimnazistai rungtyniavo tarpusavyje: vaikštinėjo po memorialinius kambarius ir ieškojo paslėptų užuominų tarp poeto Jono Mačiulio-Maironio daiktų. Vaižganto muziejuje iš „Dėdžių ir dėdienių“ citatų dėliojo Mykoliuko, Severiutės paveikslus. Mokiniai ne tik susipažino su muziejuje saugomais eksponatais, rašytojų biografijomis, bet ir smagiai praleido laiką.

Loreta Leušinienė