Mokinių dalyvaujamojo biudžeto iniciatyvų projekto laimėtojai

Dalyvaujamasis biudžetas – tai būdas kartu su bendruomene spręsti dėl lėšų panaudojimo, kai bendruomenės nariai patys siūlo idėjas mokyklai ir balsuodami renka labiausiai patikusias. Kauno r. savivaldybė Babtų gimnazijos mokinių dalyvaujamojo biudžeto iniciatyvų projekto įgyvendinimui skyrė 3700 eurų. Babtų gimnazijos bendruomenė į projektą „Dalyvaujamasi biudžetas“ įsitraukė 2023 m. kovo mėn. Gegužės 9 d. projektas turėjo baigiamąjį renginį, kurio metu mokiniai pristatė savo idėjas, tarp kurių buvo lauko klasės įrengimas, sveikatinimo ir edukacinės erdvės, valgyklos atnaujinimo ir  geriamo vandens fontano projektai. Po pristatymų vyko balsavimas. Daugiausiai mokinių balsų surinko projektas „Geriamo vandens fontanas“, kurio vertė – 3700 eurų. Atrinktą projektą įgyvendins mokiniai, kuruojami mentoriaus. Projektas turi būti įgyvendintas ne vėliau kaip iki einamųjų biudžetinių metų gruodžio 15 d. Mokinių laukia rimtas darbas.

Ingrida Stankuvienė