Mokinių dalyvaujamojo biudžeto iniciatyvų projekto laimėtojai

Dalyvaujamasis biudžetas – tai būdas kartu su bendruomene spręsti lėšų panaudojimą, kai bendruomenės nariai patys siūlo idėjas mokyklai ir balsuodami renka labiausiai patikusias. Kauno r. savivaldybė Babtų gimnazijos mokinių dalyvaujamojo biudžeto iniciatyvų projekto įgyvendinimui skyrė 2652 eurus. Babtų gimnazijos bendruomenė į projektą „Dalyvaujamasi biudžetas“ įsitraukė jau antrus metus. Balandžio mėnesį mokiniai rašė ir teikė projektus, baigiamojo renginio metu mokiniai pristatė savo idėjas, tarp kurių buvo lauko pavėsinės, maisto gaminimo kabineto inventoriaus atnaujinimas, renginių rengimo įrangos modernizavimas:

Po pristatymų vyko balsavimas. Daugiausiai mokinių balsų surinko projektas „Renginių rengimo įrangos modernizavimas“, kurio vertė – 2652 eurų. Atrinktą projektą įgyvendins mokiniai, kuruojami mentoriaus. Projektas turi būti įgyvendintas ne vėliau kaip iki einamųjų biudžetinių metų gruodžio 15 d. Mokinių laukia rimtas darbas.

Giedrė Strankauskienė