Dalyvaujamojo biudžeto projektų pristatymas

Balandžio 26 d. gimnazijos 5–IV klasių mokiniams pristatyti mokinių dalyvaujamojo biudžeto iniciatyvų projektai:

1.      Projektas „Pavėsinės kiekvieno poilsiui“.

Tikslas: sukurti jaukias vietas pertraukų leidimui lauke.

Trumpas projekto aprašymas: Įgyvendinus projektą gimnazijos teritorijoje atsiras net šešios pavėsinės, kuriose bus galima ne tik prisėsti poilsiui, bet ir žaisti stalo žaidimus, pavalgyti priešpiečius, pavėsinės taip pat bus naudojamos kaip lauko klasės – nauda gimnazijos bendruomenei tiek pertraukų, tiek pamokų metu.

Prašoma suma: 2652 Eur.

2.      Projektas „Maisto gaminimo kabineto inventoriaus atnaujinimas“.

Tikslas: atnaujinti maisto gaminimo kabineto inventorių.

Trumpas projekto aprašymas: Įsigijus inventorių bus naudojamas kiekvieno maisto gaminimo pamokoje. Pavyks laiku pagaminti norimą patiekalą pagal receptą. Taip pat nebestovės nereikalingi nenaudojami šaldytuvai, viryklės, kurios tik užima vietą.

Prašoma suma: 2564,01 Eur.

3.      Projektas „Renginių rengimo įrangos modernizavimas“.

Tikslas: atnaujinti bei įsigyti papildomą naują garso ir apšvietimo įrangą, kuri bus naudojama kokybiškiems mokyklos renginiams organizuoti.

Trumpas projekto aprašymas: Įsigijus įrangą, kiekvieną mėnesį bus organizuojama viena diskoteka mokyklos bendruomenei – 7-12 kl. mokiniams, aktyviosios pertraukos – pradinukams. Įranga bus naudojama kiekvieno mokyklos renginio muzikinei daliai, taip turėsime žymiai kokybiškesnius renginius.

Prašoma suma: 2652 Eur.

Už patinkantį projektą mokiniai balsuos iki gegužės 2 d. vakaro TAMO dienyne.

Giedrė Strankauskienė

Ingrida Stankuvienė