Sveikiname III kl. mokinę Viktoriją Cipkūnaitę

Sausio 17 d. vyko Lietuvos mokinių (11 kl. / III kl.) anglų kalbos olimpiados rajono etapas. VIKTORIJA CIPKŪNAITĖ (mokytoja Ramona Švelginaitė), Babtų gimnazijos III kl. mokinė, užėmė III vietą. Olimpiados dalyviai turėjo kūrybiškai ir originaliai pademonstruoti svarbius kalbinius ir rašymo įgūdžius, supratimą apie santraukos ir tinklaraščio rašymo procesą Europos Sąjungos įvykių aktualijomis, gebėjimą perteikti mintis kritiškai ir nuosekliai, gebėjimą išreikšti savo nuomonę ir pasisakyti kalbėjimo poromis procese, laikantis griežtos kalbėjimo laiko ir apimties struktūros. Olimpiadoje dalyvavo 11 mokinių iš VDU Ugnės Karvelis, Karmėlavos Balio Buračo, Babtų, Čekiškės Prano Dovydaičio, Garliavos Juozo Lukšos ir Raudondvario gimnazijų.

Sveikiname Viktoriją ir mokytoją Ramoną!