Sveikiname 3b klasės mokinę Emilę Bartusevičiūtę

Gruodžio mėnesį vyko tarptautinis pradinių klasių integruotas anglų kalbos ir dailės, technologijų kūrybinių darbų virtualus konkursas „Žiemužės pasaka 2023“. Jame dalyvavo Babtų gimnazijos 2–4 klasių mokiniai (mokinius ruošė pradinių klasių mokytojos Loreta Junčienė, Asta Lingienė, Ieva Čypienė ir anglų kalbos mokytojos Ramona Švelginaitė, Kristina Stašaitienė, Aušra Zdanavičienė.)

Konkurse dalyvavo 287 mokiniai iš Švedijos, Ukrainos, Baltarusijos ir Lietuvos.

Mūsų gimnazijos 3b klasės mokinė Emilė Bartusevičiūtė tapo šio konkurso laureate ir užėmė 3-ą vietą. Sveikiname Emilę!

Emilę konkursui ruošė mokytojos Ieva Čypienė ir Aušra Zdanavičienė.

Dėkojame Miglei Kutulytei (3kl.), Vilajui Praspaliauskui(4kl.), Arijui Narbutui(2kl.), Lėjai Juozapavičiūtei(4kl.), Patricijai Bobinaitei (4kl.)

Pasidžiaugti mokinių darbais galite čia https://saulevilnius.lt/skelbiame-konkurso-ziemuzes-pasaka-2023-laureatus/