Dalyvaujamojo biudžeto projektų pristatymas

• Paskelbta: 2023-05-09
  • Kategorija: Svarbu!

Gegužės 9 d. gimnazijos 5–IV klasių mokiniams pristatyti mokinių dalyvaujamojo biudžeto iniciatyvų projektai:

1. Projektas „Lauko klasė“.

Tikslas: Sukurti netradicinio ugdymo aplinką „Lauko klasę“.

Trumpas projekto aprašymas: Įgyvendinus projektą mokyklos teritorijoje bus sukurta ir įrengta netradicinio ugdymo aplinka „Lauko klasė“, kurioje vienu metu tilptų iki 33 mokinių. Bus paįvairintos edukacinės erdvės. Projekto įgyvendinimui pasirinkti akmeniniai suoliukai Gabionai. Gabionų naudojimas yra estetiškas, ergonomiškas, saugus. Jų universalumas ir įvairovė padės tobulinti ir plėsti gimnazijos erdves, kurti patrauklią, tvarią aplinką.

Prašoma suma: 3700 Eur

1. Projektas „Geriamo vandens fontanas“.

Tikslas: įrengti geriamojo vandens fontanus Babtų gimnazijos pastate.

Trumpas projekto aprašymas: Šis projektas skirtas gimnazijos bendruomenei. Fontanas garantuoja minkštą, gryną vandenį. Trijų lygių filtravimo sistema pašalina sunkiuosius metalus, geležį, aktyvųjį chlorą, organines medžiagas ir bakterijas, taip pat jį suminkština. Tai užtikrina, kad dideliam kiekiui žmonių bus tiekiamas geros kokybės filtruotas vanduo.

Prašoma suma: 3670 Eur

1. „Valgyklos atnaujinimo projektas“.

Tikslas: Pagerinti valgyklos funkcionalumą.

Trumpas projekto aprašymas: projektas skirtas pagerinti valgyklos funkcionalumą, padidinti valgymui skirtų vietų kiekį.

Prašoma suma: 2057 Eur

1. Projektas „Sveikatinimo ir edukacinės erdvės“.

Tikslas: Skatinti ir aktyvinti mokinius kuo daugiau laiko praleisti lauke, kitoje ugdymo(si) aplinkoje.

Trumpas projekto aprašymas: Tai – traukos objektas, kur galima patirti naujų pojūčių. Bus sėkmingai pritaikomas praturtinant poilsio erdves bei atliekant edukacines užduotis.

Prašoma suma: 2920 Eur

Už patinkantį projektą mokiniai balsuos iki gegužės 11 d. vakaro TAMO dienyne.

Ingrida Stankuvienė