Mokytojai

 

Mokytojų sąrašas 2023-2024 m. m.

Vardas, pavardė

Pareigos

Kvalifikacinė kategorija

Vadovauja

Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo mokytojai

Donata Audickienė

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja, meninio ugdymo mokytoja

Mokytoja

I-os grupės

Dalia Kondratienė

Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo mokytoja

Mokytoja

II-os grupės su PU

Pradinio ugdymo mokytojai

Dainora Raudonienė

Pradinio ugdymo mokytoja

Mokytoja metodininkė

1a kl. mokytoja

Svetlana Kaminskienė

Pradinio ugdymo mokytoja

Vyresnioji mokytoja

1b kl. mokytoja

Alma Talalienė

Pradinio ugdymo mokytoja

Vyresnioji mokytoja

2a kl. mokytoja

Virginija Vičiulienė

Pradinio ugdymo mokytoja

Vyresnioji mokytoja

2b kl. mokytoja

Irena Valuntienė

Pradinio ugdymo mokytoja

Mokytoja metodininkė

3a kl. mokytoja

Ieva Čypienė

Pradinio ugdymo mokytoja

Mokytoja metodininkė

3b. kl. mokytoja

Loreta Junčienė

Pradinio ugdymo mokytoja

Mokytoja metodininkė

4a kl. mokytoja

Asta Lingienė

Pradinio ugdymo mokytoja

Vyresnioji mokytoja

 4b kl. mokytoja

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytojai

Loreta Leušinienė  

Lietuvių kalbos mokytoja

Mokytoja metodininkė

 

Evelina Baciuškaitė

Lietuvių kalbos mokytoja

Mokytoja

8a kl. auklėtoja

Virginija Zavedskaitė

Lietuvių kalbos mokytoja

Mokytoja

5a kl. auklėtoja

Užsienio kalbų mokytojai

Sigutė Buividienė

Rusų kalbos mokytoja

Mokytoja

 

Rita Jakienė

Rusų kalbos mokytoja

Mokytoja metodininkė

7b kl. auklėtoja

Audronė Leonavičienė

Anglų kalbos mokytoja

Vyresnioji mokytoja

IIa kl. auklėtoja

Kristina Stašaitienė

Anglų kalbos mokytoja

Vyresnioji mokytoja

8b kl. auklėtoja

Ramona Švelginaitė

Anglų kalbos mokytoja

Mokytoja metodininkė

IVa kl. auklėtoja

Aušra Zdanavičienė

Anglų kalbos mokytoja

Vyresnioji mokytoja

Ib kl. auklėtoja

Matematikos ir informacinių technologijų mokytojai

Saulius Dagys

Matematikos, informacinių technologijų mokytojas

Mokytojas metodininkas

 

Ingrida Stankuvienė

Informacinių technologijų mokytoja

Mokytoja

 

Giedrė Strankauskienė

Matematikos, informacinių technologijų, mokytoja

Vyresnioji mokytoja

IVb kl. auklėtoja

Gabija Golubovė

Matematikos, informacinių technologijų mokytoja

Mokytoja

6b kl. auklėtoja

Lina Šiukštienė

Matematikos mokytoja

Mokytoja metodininkė

 

Gamtos mokslų mokytojai

Dalia Česnavičienė

Chemijos mokytoja

Mokytoja metodininkė

 

Vilma Pupkienė

Biologijos, gamta ir žmogus mokytoja

Mokytoja metodininkė

7a kl. auklėtoja

Albinas Ramančiuckas

Fizikos mokytojas

Mokytojas metodininkas

 

Gabija Golubovė

Fizikos mokytoja

Mokytoja

6b kl. auklėtoja

Socialinių mokslų mokytojai

Sigutė Buividienė 

Istorijos mokytoja Vyresnioji mokytoja  
Rita Jakienė Etikos mokytoja Mokytoja metodininkė 7b kl. auklėtoja

Asta Mongirdienė

Geografijos, gamta ir žmogus mokytoja Vyresnioji mokytoja  

Julius Tovtkevičius

Tikybos mokytojas Vyresnysis mokytojas 6a kl. auklėtoja

Technologijų, menų ir sporto mokytojai

Dovilė Aniulienė

Dailės mokytoja

Mokytoja

 

Rytis Gricius

Kūno kultūros mokytojas

Mokytojas metodininkas

IIb kl. auklėtojas

Konstantinas Vengalis

Technologijų mokytojas

Mokytojas

 

Edita Markevičienė

Muzikos mokytoja

Mokytoja

Vaiko auginimo atostogose

Sigita Podeckienė

Dailės mokytoja

Mokytoja metodininkė

IIIa kl. auklėtoja

Antanas Talalas

Kūno kultūros mokytojas

Vyresnysis mokytojas

Ia kl. auklėtojas

  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Pamokų laikas
3. 09.50 – 10.35
  • 1. 08.00 – 08.45
  • 2. 08.55 – 09.40
  • 3. 09.50 – 10.35
  • 4. 10.50 – 11.35
  • 5. 12.05 – 12.50
  • 6. 13.05 – 13.50
  • 7. 13.55 – 14.40
  • 8. 14.45 – 15.30