2016-2017 mokslo metų mokinių pasiekimai olimpiadose

• Ieva Masaitytė (IIb kl.) lietuvių kalbos rajoninėje olimpiadoje užėmė I vietą (mokyt. Loreta Leušinienė).
  • Marija Duchovskytė (Ib kl.) biologijos rajoninėje olimpiadoje užėmė I vietą (mokyt. Vilma Pupkienė).
  • Titas Rozenbergas (6 kl.) matematikos rajoninėje olimpiadoje užėmė I vietą (mokyt. Lina Šiukštienė).
  • Ieva Masaitytė (IIb kl.) fizikos rajoninėje olimpiadoje užėmė I vietą (mokyt. Vanda Svirskienė).
  • Tautvydas Juknevičius (IIIa kl.) fizikos rajoninėje olimpiadoje užėmė I vietą (mokyt. Albinas Ramančiuckas).
  • Aleksandras Kondratas (Ia kl.) fizikos rajoninėje olimpiadoje užėmė I vietą (mokyt. Vanda Svirskienė).
  • Marija Duchovskytė (Ib kl.) matematikos rajoninėje olimpiadoje užėmė I vietą (mokyt. Danutė Marija Dulskienė).
  • Ieva Masaitytė (IIb kl.) matematikos rajoninėje olimpiadoje užėmė I vietą (mokyt. Danutė Marija Dulskienė).
  • Kristupas Navickas (7a kl.) istorijos rajoninėje olimpiadoje užėmė I vietą (mokyt. Sigutė Buividienė).
  • Kipras Stašinskas (IIIa kl.) chemijos rajoninėje olimpiadoje užėmė II vietą (mokyt. Dalia Česnavičienė).
  • Ovidijus Petravičius (8a kl.) anglų kalbos rajoninėje olimpiadoje užėmė II vietą (mokyt. Rasa Vidauskienė).
  • Marija Duchovskytė (Ib kl.) fizikos rajoninėje olimpiadoje užėmė II vietą (mokyt. Vanda Svirskienė).
  • Aleksandras Kondratas (Ia kl.) matematikos rajoninėje olimpiadoje užėmė II vietą (mokyt. Danutė Marija Dulskienė).
  • Fausta Važgauskaitė (8a kl.) technologijų rajoninėje olimpiadoje užėmė II vietą (mokyt. ).
  • Gustė Danauskaitė (6 kl.) lietuvių kalbos rajoninėje olimpiadoje užėmė II vietą (mokyt. Loreta Leušinienė).
  • Marija Duchovskytė (Ib kl.) istorijos rajoninėje olimpiadoje užėmė II vietą (mokyt. Mindaugas Dulskis).
  • Augustė Dičpetrytė (5a kl.) istorijos rajoninėje olimpiadoje užėmė II vietą (mokyt. Mindaugas Dulskis).
  • Gabija Dilytė (7a kl.) matematikos rajoninėje olimpiadoje užėmė III vietą (mokyt. Giedrė Strankauskienė).
  • Ieva Masaitytė (IIb kl.) chemijos rajoninėje olimpiadoje užėmė III vietą (mokyt. Dalia Česnavičienė).
  • Austėja Zaleckytė (IIb kl.) biologijos rajoninėje olimpiadoje užėmė III vietą (mokyt. Vilma Pupkienė).
  • Tautvydas Juknevičius (IIIa kl.) matematikos rajoninėje olimpiadoje užėmė III vietą (mokyt. Saulius Dagys).
  • Austėja Zaleckytė (IIb kl.) matematikos rajoninėje olimpiadoje užėmė III vietą (mokyt. Danutė Marija Dulskienė).
  • Austėja Jakutytė (7b kl.) lietuvių kalbos rajoninėje olimpiadoje užėmė III vietą (mokyt. Daliutė Masaitienė).
  • Titas Rozenbergas (6 kl.) istorijos rajoninėje olimpiadoje užėmė III vietą (mokyt. Mindaugas Dulskis).