2015-2016 mokslo metų mokinių pasiekimai olimpiadose

I vietų laimėtojai:

• Lukas Raškauskas (IIIb kl.) anglų kalbos rajoninėje olimpiadoje užėmė I vietą (mokyt. Ramona Švelginaitė).
  • Ieva Masaitytė (Ib kl.) chemijos rajoninėje olimpiadoje užėmė I vietą (mokyt. Dalia Česnavičienė).
  • Ieva Masaitytė (Ib kl.) lietuvių kalbos rajoninėje olimpiadoje užėmė I vietą (mokyt. Loreta Leušinienė).
  • Titas Rozenbergas (5 kl.) matematikos rajoninėje olimpiadoje užėmė I vietą (mokyt. Lina Šiukštienė).
  • Austėja Zaleckytė (Ib kl.) matematikos rajoninėje olimpiadoje užėmė I vietą (mokyt. Danutė Dulskienė).
  • Tautvydas Juknevičius (IIa kl.) matematikos rajoninėje olimpiadoje užėmė I vietą (mokyt. Saulius Dagys).
  • Ieva Masaitytė (Ib kl.) fizikos rajoninėje olimpiadoje užėmė I vietą (mokyt. Vanda Svirskienė).
  • Ieva Masaitytė (Ib kl.) ekonomikos rajoninėje olimpiadoje užėmė I vietą (mokyt. Danutė Dulskienė).
  • Marija Duchovskytė (8b kl.) istorijos rajoninėje olimpiadoje užėmė I vietą (mokyt. Reda Mogilevec).

II vietų laimėtojai:

• Gustė Danauskaitė (5 kl.) lietuvių kalbos rajoninėje olimpiadoje užėmė II vietą (mokyt. Loreta Leušinienė).
  • Ignė Jačunskytė (6b kl.) lietuvių kalbos rajoninėje olimpiadoje užėmė II vietą (mokyt. Viktoras Stonys).
  • Simas Danauskas (8a kl.) anglų kalbos rajoninėje olimpiadoje užėmė II vietą (mokyt. Ramona Švelginaitė).
  • Kornelija Kaminskaitė (IIIa kl.) biologijos rajoninėje olimpiadoje užėmė II vietą (mokyt. Vilma Pupkienė).
  • Laura Petraitytė (IIa kl.) lietuvių kalbos rajoninėje olimpiadoje užėmė II vietą (mokyt. Viktoras Stonys).
  • Austėja Raudonytė (IV kl.) lietuvių kalbos rajoninėje olimpiadoje užėmė II vietą (mokyt. Loreta Leušinienė).
  • Marija Duchovskytė (8b kl.) matematikos rajoninėje olimpiadoje užėmė II vietą (mokyt. Lina Šiukštienė).
  • Ieva Masaitytė (Ib kl.) matematikos rajoninėje olimpiadoje užėmė II vietą (mokyt. Danutė Dulskienė).
  • Kristupas Navickas (6a kl.)istorijos rajoninėje olimpiadoje užėmė II vietą (mokyt. Sigutė Buividienė).
  • Ieva Masaitytė (Ib kl.) istorijos rajoninėje olimpiadoje užėmė II vietą (mokyt. Mindaugas Dulskis).
  • Austėja Zaleckytė (Ib kl.) ekonomikos rajoninėje olimpiadoje užėmė II vietą (mokyt. Danutė Dulskienė).

III vietų laimėtojai:

• Tautvydas Juknevičius (IIa kl.) biologijos rajoninėje olimpiadoje užėmė III vietą (mokyt. Vilma Pupkienė).
  • Ieva Masaitytė (Ib kl.) biologijos rajoninėje olimpiadoje užėmė III vietą (mokyt. Vilma Pupkienė).
  • Tautvydas Juknevičius (IIa kl.) fizikos rajoninėje olimpiadoje užėmė III vietą (mokyt. Vanda Svirskienė).
  • Marius Vaišnoras (IV kl.) geografijos rajoninėje olimpiadoje užėmė III vietą (mokyt. Asta Mongirdienė).