2020-2021 m. m. prizininkai

• Matas Naginevičius, IV kl. – I vieta Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso regiono etape (mokyt. L. Leušinienė).
  • Saulė Paulauskaitė, 5a kl. – I vieta kūrybinių darbų konkurse, skirtame V. Petkevičiaus 90-mečiui, I vieta tarptautinio epistolinio rašinio konkurso rajono etape (mokyt. L. Grucė).
  • Urtė Magilevičiūtė, 5a kl. – I vieta kūrybinių darbų konkurse, skirtame V. Petkevičiaus 90-mečiui (mokyt. L. Grucė).
  • Ignė Pielikytė, 5a kl. – I vieta tarptautinio epistolinio rašinio konkurso rajono etape (mokyt. L. Grucė).
  • Tomas Golubovas, 2b kl. – I vieta tarptautiniame matematikos konkurse „PANGEA 2021“ (mokyt. J. Kuskevičienė).
  • Povilas Skinderis, 2b kl. – I vieta tarptautiniame matematikos konkurse „PANGEA 2021“ (mokyt. J. Kuskevičienė).
  • Jonas Šatkauskas, 5b kl. – II vieta Kauno r. mokinių anglų kalbos  konkurse „Spelling Bee“ (mokyt. R. Švelginaitė).
  • Gintautė Žmuidzinavičiūtė, 2b kl. – II vieta tarptautiniame matematikos konkurse „PANGEA 2021“ (mokyt. J. Kuskevičienė).
  • Geraldas Šimkus, IIIa kl. – II vieta Kauno r. mokinių rusų kalbos Eduardo Pundzevičiaus vertimų konkurse (mokyt. R. Jakienė).
  • Augustė Dičpetrytė, Ia kl. – II vieta Kauno r. mokinių anglų kalbos Eduardo Pundzevičiaus vertimų konkurse (mokyt. R. Švelginaitė).
  • Emilis Juozefavičius, 2a kl. – II vieta Kauno r. pradinių klasių mokinių meninio skaitymo konkurse (mokyt. D. Raudonienė).
  • Adrija Barinovaitė, 2a kl. – II vieta respublikiniame socialinio plakato konkurse „Šalia mūsų ar už sienos“ (mokyt. D. Raudonienė).
  • Beatričė Šarauskytė, 2a kl. – II vieta respublikiniame socialinio plakato konkurse „Šalia mūsų ar už sienos“ (mokyt. D. Raudonienė).
  • Matas Naginevičius, IV kl. – III vieta Kauno r. mokinių anglų kalbos Eduardo Pundzevičiaus vertimų konkurse (mokyt. A. Leonavičienė).
  • Gelmis Mačiukas, II kl. – III vieta respublikinio anglų kalbos konkurso rajono II etape (mokyt. A. Zdanavičienė).
  • Ringailė Ramašauskaitė, 4b kl. – III vieta Kauno r. pradinių klasių mokinių meninio skaitymo konkurse (mokyt. I. Čypienė) Taip pat įvairių tarptautinių muzikinių konkursų nugalėtoja ir prizininkė .
  • Gimnazijos merginų  vokalinis ansamblis – III vieta respublikiniame jaunimo patriotinės dainos festivalyje-konkurse (mokyt. E  Markevičienė).